Kırcami Mahallesi Çift Cam Cam Balkon

Kırcami Mahallesi Çift Cam Cam Balkon

Firmamız tarafından 2000 yılından beri sektörde en iyi hizmet ve ürün sunulmaktadır. Kendi tasarımımız olan MİLENYUM LÜX ısıcam modeli ile cam balkon alanında en iyisi olunması hedeflenmektedir. Bu model, müşterilerimizin önceki sistemlerden duyduğu rahatsızlıkları veya eksiklikleri gidermek için tasarlanmıştır.

Tek camlı sistem parasına çift camlı, %90 daha yalıtkan bir ürün sunulmaktadır. Sistemimizde 10 mm’lik rulman kullanılmaktadır. Ana gövde kalın çelikten yapılmıştır. Çünkü korozyondan etkilenmemesi için dışı 1. sınıf polyamit ile kaplanmıştır.

Boyları 350 cm üzerindeki camlar kolaylıkla taşınabilmektedir. Zincirli kilit sistemi tarihe gömülmüş, İspanyoletli kol kilit sistemine extra conta eklenerek açılıp kapanmada rahatlık ve yüksek yalıtım kazanılmıştır.

İki cam arasına çift taraflı alüminyum fitil kullanılarak sızdırmazlık, sağlamlık ve dayanıklılık arttırılmıştır. Üstelik Köşe 90 derece ve 135 derece dönüş fitilleri mıknatıslı conta ile sızdırmazlık güçlendirilmiştir.

Bu yeni sistem çift camlı olduğu için iki cam arası jaluzi kullanımına uygun üretilmiştir. İstediğiniz renk veya özellikte jaluzi uygulaması yapılabilmektedir.

Jaluzi yatay gelen güneş ışınlarını kontrol etmek veya yeteri kadar doğal ışığı içeri alabilmek için çıkartılmış bir üründür. Jaluzili ısıcam; geniş renk yelpazesine sahip ve ayarlanabilir yatay çift cam arasına yerleştirilmesiyle üretilmektedir.

Farklı cam kombinasyonları ile üretilebilen jaluzili çift camlar manuel veya uzaktan kumandalı olarak kontrol edilebilmektedir. Zamanla gelişen teknolojiyle daha önce camın yüzeyinde kullanılan jaluzinin dezavantajları ortadan kaldırılmak için jaluzi ısıcamın içinde çalışabilecek duruma getirilerek daha kullanışlı ve dayanıklı hale getirilmiştir.

Her geçen gün daha emin adımlarla her zaman daha güvenilir ve daha yenilikçi bir bakış açısıyla bu sektöre kaliteli hizmet verilerek ilerlenmektedir.

Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır ve bu ürün ile sizlerin memnuniyeti taçlandırılıyor.

Kırcami Mahallesi Çift Cam Cam Balkon